עזרא סוככים - סוככים, מרקיזות, פרגולות ופתרונות הצללה

050-900-6143

אזורי שירות

פרגולות בתל אביב

פרגולות בתל אביב

חברת עזרא סוככים מספקת מבחר פרגולות בתל אביב, כגון: פרגולות מעץ, אלומיניום, חשמלית, ומגוון פתרונות נוספים להצללה כמו סוככים מרקיזות, סגירות חורף.

זקוקים לשירותי פרגולות בתל אביב?
רוצים לשבת בגינה או במרפסת בראש שקט ובמחיר הגיוני?
הגעתם בדיוק למקום הנכון!

תושבי תל אביב? מהיום, גם אתם יכולים ליהנות מפתרונות הסיכוך וההצללה של חברת עזרא סוככים וליהנות ממגוון רחב של פרגולות הניתנות להקמה בגינות וחצרות פרטיות, מרפסות בדירות מגורים ושטחי חוץ בבתי עסק. אצלנו ב-עזרא סוככים, תוכלו להבטיח לעצמכם פרגולות מעוצבות המיוצרות מעץ או אלומיניום וליהנות משירותי תכנון והקמה בהתאמה אישית בהתאם לגודל השטח העומד לרשותכם ובהתאם לצרכי ההצללה הנחוצים לכם.

במסגרת הליכי תכנון והקמה של פרגולות בתל אביב, אנו שמים דגש על תקנות העזר העירוניות בכל הנוגע להקמת פרגולות ועל איכויות חומרי הגלם מהם מיוצרת הפרגולה, כאשר שיטות ההתקנה המיושמות על ידינו מאפשרות התקנת פרגולות חצי תלויות על גבי קיר תומך או פרגולה עומדת על גבי עמודי תמיכה.

לצפייה בקטלוג הפרגולות שלנו אתם מוזמנים ללחוץ כאן ולהתרשם מאיכויות הביצוע והמראה הדקורטיבי המאפיין כל פרגולה אותה אנו מתכננים.

מבחר פרגולות שניתן למצוא אצלנו בתל אביב

ריכזנו לכם את סוגי הפרגולות שלנו:

חשמלית – בדרך כלל היא תהיה עשויה אלומיניום, ברזל או מתכת (הרי שעץ לא יכול להתקפל) ובשילוב עם בד. נוחה מאוד ועלותה לא הכי זולה שיש.

אלומיניום – חומר גלם קל ונוח לעיבוד מתכתי, ולכן, ניתן לייצר באמצעותו מגוון רחב של פרגולות בגדלים וצורות שונות.

פרגולה תלויה – פרגולה ללא עמודים כלל, עם 2 (חוטי מתכת) אשר מחזיקים בה וכמובן המבנה עצמו.

פרגולה מעץ – הן הגדרה כוללת לכל סוגי הפרגולות המיוצרות מסוגי עץ שונים כגון: עץ אורן, עץ ארז, עץ סינטטי (עץ מעובד) ועץ איפאה

מעוניינים בפרגולה בגינה או בחצר? עזרא סוככים מציעים התקנת פרגולות בתל אביב: התקנה מקצועית ובטיחותית בהתאמה אישית. צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!

מאמרים נוספים