עזרא סוככים - סוככים, מרקיזות, פרגולות ופתרונות הצללה

050-900-6143

אזורי שירות

פרגולות ברחובות

פרגולות ברחובות

חולמים על פרגולה לחצר, לגינה או למרפסת? אצלנו ב-עזרא סוככים תוכלו ליהנות מכל פתרונות התכנון וההקמה בדרך לפרגולה חלומית ברחובות והסביבה!

זקוקים לשירותי פרגולות ברחובות?
רוצים לשבת בחצר או במרפסת בראש שקט ובמחיר חלומי?
הגעתם בדיוק למקום הנכון!

פרגולות ברחובות עושים עם המומחים

תושבי רחובות והסביבה? חולמים על פרגולה איכותית ומעוצבת? הגעתם למקום הנכון! אנחנו ב-עזרא סוככים עוסקים ומתמחים בהליכי תכנון, ייצור והקמה של כל סוגי הפרגולות הניתנות להקמה בשטח החצר, הגינה, המרפסת ובית העסק. הפרגולות המעוצבות שלנו מיוצרות משני חומרי גלם עיקריים: עץ מלא או אלומיניום והן מגיעות בתצורות וגדלים שונים הניתנים להתאמה מלאה על פי תנאי השטח וצרכי ההצללה הנחוצים לכם. כמו כן, אנו מתמחים בהליכי תכנון והקמה של פרגולות חשמליות המגיעות עם מנגנון פתיחה וסגירה חשמלי של גג הפרגולה.

כל סוגי הפרגולות ברחובות תחת קורה אחת!

ריכזנו לכם את סוגי הפרגולות שלנו:

– פרגולה חשמלית – בגדול היא תהיה עשויה אלומיניום, ברזל או מתכת (הרי שעץ לא יכול להתקפל) ובשילוב עם בד. נוחה מאוד ועלותה לא הכי זולה שיש.

– פרגולה אלומיניום – חומר גלם קל ונוח לעיבוד מתכתי, ולכן, ניתן לייצר באמצעותו מגוון רחב של פרגולות בגדלים וצורות שונות.

– פרגולה תלויה – פרגולה ללא עמודים כלל, עם 2 (חוטי מתכת) אשר מחזיקים בה וכמובן המבנה עצמו.

– פרגולה מעץ – הן הגדרה כוללת לכל סוגי הפרגולות המיוצרות מסוגי עץ שונים כגון: עץ אורן, עץ ארז, עץ סינטטי (עץ מעובד) ועץ איפאה

אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם פרגולה איכותית ועמידה לאורך שנים מבלי להתפשר על ההיבט העיצובי, זה הזמן ליצור אתנו קשר כאן ולהעניק לעצמכם את הפרגולה עליה תמיד חלמתם.

מאמרים נוספים