עזרא סוככים - סוככים, מרקיזות, פרגולות ופתרונות הצללה

050-900-6143

אזורי שירות

פרגולות באשדוד

פרגולות באשדוד

חולמים על פרגולה לגינה, לחצר או למרפסת? אצלנו ב-עזרא סוככים תוכלו ליהנות מכל פתרונות התכנון וההקמה בדרך לפרגולה חלומית בפריסה ארצית בדרום!

זקוקים לשירותי פרגולות באשדוד?
רוצים לשבת בגינה או במרפסת בראש שקט ובמחיר מיוחד?
הגעתם בדיוק למקום הנכון!

תכנון והקמה פרגולות באשדוד – כל מה שחשוב לדעת

אשדודים? זה הזמן להיחשף לשירותי התכנון וההקמה של פרגולות באשדוד בעזרא סוככים ולהבטיח לעצמכם פרגולה מעוצבת ואיכותית העומדת בכל דרישות התקן. אנו מתמחים בהליכי תכנון והקמה של כל סוגי הפרגולות המיוצרות מעץ או אלומיניום, כאשר שיטות ההתקנה בהן אנו מתמחים מיועדות גם לצרכי הקמתה של פרגולה תלויה על גבי קיר תומך וגם לצרכי הקמתה של פרגולה עומדת על עמודי תמיכה.

כיום, ביותר ויותר בתים פרטיים, דירות מגורים עם מרפסת ובתי עסק ברחבי אשדוד, תוכלו למצוא את הפרגולות המעוצבות שלנו ולהתרשם מאיכויות הביצוע והדגמים העיצובים השונים של הפרגולות המיוחדות שלנו. אנחנו בעזרא סוככים נלווה גם אתכם באופן אישי לאורך כל שלבי התכנון, הייצור וההתקנה של הפרגולה ונאפשר לכם ליהנות מפרגולה איכותית שתלווה אתכם לאורך שנים. לקטלוג הפרגולות המעוצבות שלנו לשנת 2022 לחצו כאן

כל סוגי הפרגולות באשדוד תחת פרגולה אחת!

ריכזנו לכם את סוגי הפרגולות שלנו:

פרגולה חשמלית באשדוד – בדרך כלל היא תהיה עשויה אלומיניום, ברזל או מתכת (הרי שעץ לא יכול להתקפל) ובשילוב עם בד. נוחה מאוד ועלותה לא הכי זולה שיש.

פרגולה אלומיניום באשדוד – חומר גלם קל ונוח לעיבוד מתכתי, ולכן, ניתן לייצר באמצעותו מגוון רחב של פרגולות בגדלים וצורות שונות.

פרגולה תלויה באשדוד – פרגולה ללא עמודים כלל, עם 2 (חוטי מתכת) אשר מחזיקים בה וכמובן המבנה עצמו.

פרגולה מעץ באשדוד – הן הגדרה כוללת לכל סוגי הפרגולות המיוצרות מסוגי עץ שונים כגון: עץ אורן, עץ ארז, עץ סינטטי (עץ מעובד) ועץ איפאה

רק בעזרא סוככים תמצאו חוות דעת והמלצות של לקוחות אמיתיים!

מאמרים נוספים