עזרא סוככים - סוככים, מרקיזות, פרגולות ופתרונות הצללה

050-900-6143

אזורי שירות

פרגולות בשרון

פרגולות בשרון

חולמים על פרגולה לגינה, לחצר או למרפסת? אצלנו ב-עזרא סוככים תוכלו ליהנות מכל פתרונות התכנון וההקמה בדרך לפרגולה חלומית בפריסה ארצית!

זקוקים לשירותי פרגולות בשרון?
חולמים לשבת בגינה או במרפסת בראש שקט ובמחיר ייחודי?
הגעתם בדיוק למקום הנכון!

פרגולות בשרון – פתרון הצללה מושלם

מתגוררים באזור השרון וחולמים על פרגולה מעוצבת? אצלנו בעזרא סוככים תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות סיכוך וההצללה מתקדמים הכוללים בין היתר שירותי תכנון והקמה של כל סוגי הפרגולות, לרבות, פרגולות עץ/אלומיניום. הפרגולות המעוצבות שלנו ניתנות להקמה במגוון רחב של תצורות המותאמות לתנאי השטח בו תהיו מעוניינים למקם את הפרגולה, כולל פרגולות עומדות על גבי עמודי תמיכה ופרגולות תלויות הניתנות להתקנה על גבי קיר תומך.

לרשותנו, ניסיון רב שנים בהליכי תכנון והקמה של פרגולות בשרון, כולל התמחות מיוחדת בהליכי תכנון והקמה של פרגולות לבתים פרטיים, דירות מגורים עם מרפסת ובתי עסק. בפרגולות המעוצבות שלנו ניתן לשלב מנגנון חשמלי באמצעותו ניתן לפתוח את הגג באופן מלא או חלקי בהתאם לצרכי ההצללה הנחוצים לכם בכל רגע נתון.

סוגי פרגולות שניתן למצוא אצלנו באזור השרון

ריכזנו לכם את סוגי הפרגולות שלנו:

חשמלית – בדרך כלל היא תהיה עשויה אלומיניום, ברזל או מתכת (הרי שעץ לא יכול להתקפל) ובשילוב עם בד. נוחה מאוד ועלותה לא הכי זולה שיש.

אלומיניום – חומר גלם קל ונוח לעיבוד מתכתי, ולכן, ניתן לייצר באמצעותו מגוון רחב של פרגולות בגדלים וצורות שונות.

פרגולה תלויה – פרגולה ללא עמודים כלל, עם 2 (חוטי מתכת) אשר מחזיקים בה וכמובן המבנה עצמו.

פרגולה מעץ – הן הגדרה כוללת לכל סוגי הפרגולות המיוצרות מסוגי עץ שונים כגון: עץ אורן, עץ ארז, עץ סינטטי (עץ מעובד) ועץ איפאה

למידע נוסף על הליכי תכנון והקמה של פרגולות בשרון לחצו כאן

מאמרים נוספים