עזרא סוככים - סוככים, מרקיזות, פרגולות ופתרונות הצללה

050-900-6143

אודות

אודות

פתרונות סיכוך והצללה בהתאמה אישית מלאה!

אצלנו בחברת עזרא סוככים, תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות סיכוך והצללה לסביבת המגורים ובית העסק והכול בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח ותנאי השטח.

כל סוגי הסוככים במקום אחד!

פתרונות הסיכוך וההצלה המוצעים על ידינו כוללים בתוכם את כל סוגי הסוככים האפשריים לסביבת המגורים ובית העסק, החל מסוככי חלון וסוככי זרועות, דרך מסכי גלילה ומרקיזות ועד לסגירות חורף ופרגולות המיוצרות מחומרי גלם שונים, לרבות, פרגולות עץ ופרגולות אלומיניום. חשוב לנו שתדעו: לרשותנו, היצע מרשים של פתרונות סיכוך לצרכי התקנת סוככים מתקפלים, סוככים קבועים, סוככים ידניים וסוככים חשמליים מכל הסוגים.

סוככי איכות עם אחריות

כל פתרונות הסיכוך וההצלה שלנו מיוצרים מחומרי גלם איכותיים בעלי עמידות גבוהה לתנאי הסביבה ומזג האוויר, כאשר פתרונות השירות המוצעים על ידינו כוללים:

 • היכרות מקדימה עם צרכי הלקוח והתאמת סוג הסוכך ו/או פתרון ההצללה האופטימאלי ביותר עבורו
 • תכנון מקדים של הסוכך / פתרון ההצללה – כולל ביקור בשטח ונטילת מידות לצרכי ייצור
 • ליווי אישי של תהליכי הייצור תוך שימת דגש על איכות חומרי הגלם ועמידה בתקני הבטיחות הנדרשים
 • עבודות תשתית מקדימות בבית הלקוח/בית העסק
 • שירותי התקנה מקצועית של כל סוגי הסוככים/פתרונות ההצלה

בנוסף, אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות משירותי ייעוץ והכוונה בנוגע לתכנון פרגולות וסוככים וזאת לצד שירותי תיקון ושיפוץ של כל סוגי הסוככים והפרגולות.
חשוב לנו שתדעו: כל עבודות התכנון, הייצור וההקמה שלנו מגיעות עם אחריות יצרן ומשווק, דבר המבטיח לכם שקט נפשי בכל הנוגע לאיכות ולבטיחות של מוצרינו.

תכנון והקמת פרגולות

אחת מהתמחויות המקצועיות שלנו היא פעולת תכנון, ייצור והתקנה של פרגולות חצר בכל גודל אפשרי. הפרגולות שלנו כוללות פרגולות עץ גושני העובר תהליכי עיבוד לצרכי עמידות בפני נזקי הסביבה, פרגולות אלומיניום בעיצוב אישי ופרגולות חשמליות הניתנות לכוונון בהתאם למיקומה היחסי של השמש בכל רגע נתון.

בדומה לכל מוצר סיכוך והצללה אחר אותו אנו משווקים ומתקינים, גם בתחום הפרגולות אנו מלווים את הלקוח משלב התכנון המקדים במסגרתו אנו בוחנים את האפשרויות השונות להתקנת הפרגולה בהתאם לתנאי השטח ובהתאם לחשיפת קרני השמש בשטח החצר.

פרגולות אלומיניום בעיצוב אישי

פרגולות אלומיניום מהוות את אחד ממוצרי הדגל המשווקים על ידינו, כאשר היתרונות הנלווים להקמתה של פרגולת אלומיניום בגודל ועיצוב כזה או אחר כוללים: עמידות גבוהה בפני פגעי מזג האוויר ונזקי הסביבה, חומר גלם קל ונוח לתחזוקה שוטפת, לוחות אלומיניום המגיעים במבחר עשיר של צבעים וגוונים (כולל פרגולות אלומיניום דמוי עץ), וכמובן, חומר גלם פונקציונאלי באמצעותו ניתן לתכנן את הפרגולה המושלמת לחצר.
סגירות חורף

התמחות מקצועית נוספת שלנו באה לידי ביטוי בהליכי תכנון והקמה של סגירות חורף למרפסות ולעסקים, כאשר בין יתר סוגי סגירות החורף בהן אנו מתמחים תוכלו למצוא:

 • סגירת חורף באמצעות סוכך מרקיזה – סגירת חורף פונקציונאלית למרפסות דירתיות במסגרתה מותקנות זרועות אלומיניום הניתנות לקיפול קל ונוח של הסוכך באופן ידני/חשמלי בהתאם לצרכי הלקוח, כאשר המרקיזה עצמה מיוצרת מ-שמשונית בעלת עמידות גבוהה מפני נזקי הגשם והשמש כאחד.
 • סגירת חורף באמצעות מסכי גלילה – סגירת חורף דקורטיבית המיושמת באמצעות בד אטום הניתן לגלילה. סגירת חורף זו מספקת פתרון אופטימאלי מפני רוחות וגשמים בעונה הגשומה והיא מאפשרת הצללה מיטבית במהלך העונה החמה. את מסכי הגלילה ניתן להתקין בצורה היקפית לשטח אותו אתם מעוניינים לקרות והם ניתנים לשליטה גם באופן ידני וגם באמצעות מנגנון חשמלי.

וסוגים נוספים של סגירות חורף בהתאמה אישית מלאה לתנאי השטח וצרכי הלקוח.

חשוב לנו שתדעו: בהתאם לחוק הפרגולות המונהג בישראל מאז שנת 2004, ניתן לבצע סגירות חורף באמצעות סוככים ויריעות המיוצרות מ-שמשונית וזאת מבלי להידרש לקבלת היתרי בנייה מהעירייה/מועצה מקומית שבשטחה ממוקמת הדירה או בית העסק. היתר זה נדרש אך ורק במקרים בהם מדובר בסגירת חורף קבועה.

תיקון ושיפוץ סוככים ופרגולות

שירות מקצועי נוסף המוצע על ידינו בחברת עזרא סוככים, מיועד למטרות תיקון ושיפוץ של סוככים, פרגולות ומתקני הצללה נוספים בסביבת המגורים או בית העסק. לרשותנו, הידע, הניסיון והמיומנויות המקצועיות הנדרשות לצרכי תיקון ושיפוץ של כל סוגי הסוככים והפרגולות, וזאת במקרים בהם הליכי השיפוץ והתיקון הינם ברי ביצוע.
במידת הצורך, אנו מחליפים את יריעות הסוככים ו/או משפצים אותן ובמידת הצורך אנו מקבעים ומחדשים סוככים אשר ניזוקו כתוצאה מתנאי הסביבה ומזג האוויר. במסגרת שירות זה, אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות גם מפתרונות תכנון והקמה של סוככים מחודשים על גבי התשתית הקיימת.

עזרא סוככים – גדולים בשירות, מקצוענים בביצוע!

הניסיון המקצועי והמעשי העומד לרשותנו בכל הנוגע להליכי תכנון, ייצור והקמה של פתרונות סיכוך והצללה, מאפשר גם לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שירות לאורך כל הדרך, וביניהם:

 • ידע מקצועי וניסיון מעשי בביצוע עבודות סוככים מכל סוג ובכל סדר גודל
 • הפקדה יתרה על תקני בטיחות מחייבים על פי התקן הישראלי וחוקי הבנייה
 • היצע גדול ומקיף של מוצרים ושירותים הכולל בתוכו את כל סוגי הסוככים והפרגולות במקום אחד
 • הליכי תכנון קפדניים בהתאם לתנאי השטח ודרישות הלקוח
 • הפקדה יתרה על איכויות חומרי הגלם מהם מיוצרים הסוככים והפרגולות
 • שירותי ייעוץ והכוונה ללא כל התחייבות לכל לקוח/ה
 • אחריות מוצר מלאה עד 3 שנות אחריות
 • אספקה מהירה והתחייבות מלאה לעמידה בלוחות זמנים
 • שירות ויחס אישי לכל לקוח לאורך כל הדרך

ויתרונות נוספים המבססים את מעמדנו המקצועי כאחת מהחברות המובילות בהליכי תכנון, ייצור והקמה של סוככים, פרגולות ופתרונות הצללה נוספים לסביבת המגורים או בית העסק.

מיוצר בישראל
וותק וניסיון רב
אספקה מהירה
עד 3 שנות אחריות
על המוצרים
מיוצר בישראל

לקוחות ממליצים

עופר קצב

עזרא סוככים ביצעו אצלי התקנה של סוכך במרפסת, אוריאל הוא בעל מקצוע אמין ביותר שעומד בלוחות הזמנים ומספק את המוצר הטוב ביותר, ממליץ בחום על הסוככים ועל השירות ובעיקר על הליווי וההסבר המפורט. תודה!

יונתן פרידמן

התקינו אצלי מרקיזה בסלון הבית, הטכנאי הגיע ועשה עבודה מדהימה ( כולל מדידות והרכבה מלאה), רואים ומרגישים שהמוצר איכותי. אין ספק שאמליץ עליכם!

תחומי השירות שלנו

מגוון רחב של פתרונות סיכוך והצללה לסביבת המגורים ובית העסק והכול בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח ותנאי השטח